Inici del Contingut

Professorat

Professors/es 1r Curs (2013-14)

Codi AssignaturesCognomNomPerfil acadèmicTelèfonAdreça mail
100300 Química  Rey Castro Carlos Agregat 973 702 838 carlos.rey@quimica.udl.es
100301 Bioquímica  Moralejo Vidal Marian TEU 973 70 28 58 mmv@quimica.udl.cat
100302 Anatomia Animal I Garcia Ispierto Irina Lectora 973 70 64 54 irinag@prodan.udl.cat
100304 Fisiologia Animal I Lopez Gatius Fernando CU 973 70 25 63 flopez@prodan.udl.cat
100310 Introducció a la Producció Animal  Nogareda Burch Carmina Agregat 973 00 36 62 cnogareda@prodan.udl.cat
100303 Anatomia Animal II Garcia Ispierto Irina Lectora 973 70 64 54 irinag@prodan.udl.cat
100305 Fisiologia Animal II Lopez Gatius Fernando CU 973 70 25 63 flopez@prodan.udl.cat
100306 Estadística aplicada Pla Aragones Lluis Miquel TU 973 70 33 18 lmpa@matematica.udl.cat
100307 Biologia Animal Sanuy Castells Delfi CEU 973 70 28 88 dsanuy@prodan.udl.es
100311 Agronomia Lloveras Vilamanyà Jaume CU 973 70 25 73 jaume.lloveras@irta.es

 

Professors/es 2n Curs (2013-14)

Codi AssignaturesCognomNomPerfil acadèmicTelèfonAdreça mail
100308 Economia Rural i 
de l’Empresa 
Viladrich Grau Montserrat CUC 973 00 37 14 montse.viladrich@aegern.udl.cat
100309  Genètica  Estany Illa Joan CU 973 70 28 93 jestany@prodan.udl.es
100316 Microbiologia i immunologia  Torres Merce TU 973 70 26 06 mtorres@tecal.udl.es
100317 Patologia General i Propedèutica  Armengol Gelonch Ramon Associat 973 70 64 51 rarmengol@prodan.udl.cat
100312 Nutrició Animal  Balcells Joaquim Agregat 973 70 64 99 balcells@proda.udl.cat
100313 Reproducció Animal  Lopez Gatius Fernando CU 973 70 25 63 flopez@prodan.udl.cat
100314 Millora Animal  Estany Illa Joan CU 973 70 28 93 jestany@prodan.udl.es
100315 Benestar Animal  Gosalvez Lara Luis Fernando CU 973 70 25 60 lgosalvez@prodan.udl.es
100318 Malalties Infeccioses i Parasitàries  Moreno Martinez Jose Antonio Associat T2 973 70 25 58 jamoreno@prodan.udl.es

 

Professors/es 3r Curs (2013-14)

Codi AssignaturesCognomNomPerfil acadèmicTelèfonAdreça mail
100319  Producció i Gestió d’Aus  Moreno Martinez Jose Antonio Associat T2 973 70 25 58 jamoreno@prodan.udl.es
100320  Producció i Gestió de Porcs  Babot Daniel CEU 973 70 25 68 dbabot@prodan.udl.cat
100321  Producció i Gestió de Remugants  Balcells Joaquim Agregat 973 70 64 99 balcells@prodan.udl.cat
100325  Epidemiologia, Medicina Preventiva i Bioseguretat  Fraile Sauce Lorenzo José Agregat 973 70 64 95 lorenzo.fraile@prodan.udl.cat
100326  Cadena Alimentària, Aliments, Seguretat i Traçabilitat  Motilva Maria José TU 973 70 28 17 motilva@tecal.udl.cat

 

Professors/es 4t Curs (2013-14)

Assignatures optatives

Codi AssignaturesCognomNomPerfil acadèmicTelèfonAdreça mail
CODI  Assignatures Cognom Nom Perfil acadèmic Telèfon Adreça mail
100331 Produccions ramaderes alternatives  Babot  Daniel CEU 973 70 25 68  
100338 Productes ramaders  Tor Naudi Marc TU 973 70 28 90 mtor@prodan.udl.cat
100332 Fabricació de pinsos  Angulo Asensio Eduardo CEU 973 70 25 62 eangulo@prodan.udl.cat
100334 Gestió de subproductes i residus ramaderes  Teira Esmatges Maria Rosa CEU 973 70 26 92 rosa.teira@macs.udl.cat
100336 Biotecnologia animal  Pena Subira Ramona Natacha Agregada 973 70 29 18 romi.pena@prodan.udl.cat
100329 Farmacologia  Fraile Sauce Lorenzo José Agregat 973 70 28 14 lorenzo.fraile@prodan.udl.cat
100330 Producció ecològica  Villalba Mata Daniel TU 973 70 25 56 dvillalba@prodan.udl.cat
100335 Equipament i Control ambiental d’allotjaments ramaders  Alvarez Rodriguez Javier Lector 973 70 64 58 jalvarez@prodan.udl.cat 
100337 Gestió de fauna silvestre  Casals Marti Federic Prof. Col. 973 70 26 04 fcasals@prodan.udl.cat
100340 Experimentació animal i Gestió de centres d’experimentació  Moreno Martinez Jose Antonio Associat T2 973 70 25 58 jamoreno@prodan.udl.es